Hotel Jedovnice Rado
 
ADRESA Hotel Rado
Havlickovo namesti 572
Jedovnice 67906
Czech Republic
Hotel-Jedovnice-Rado@cz-hotel.eu
AKTUÁLNE POČASIE
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 6 m/s
Hotel Rado ubytovanie Jedovnice Aktuálne počasie hmla
Hotel Jedovnice Rado - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Jedovnice Rado - možnosť pripojenia na internetHotel Jedovnice Rado - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Jedovnice Rado - akceptuje creditné karty VISAHotel Jedovnice Rado - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Jedovnice Rado - Izby s vlastnou toaletouHotel Jedovnice Rado - Iybz sú vybavené televízorom
 
Odporúčajte tyto stránky:

*** Hotel Rado / Jedovnice

Hotel Rado sa nachádza v obci Jedovnice, ktorá je nazývaná ako brána do Moravského krasu a je vzdialená 26km od Brna. Najväčšia a najznámejšia turistická a rekreačná oblasť v okrese Blansko s rozsiahlou sieťou služieb. Návštevníci tu môžu naplno využiť plochy rybníka Olšovca na kúpanie aj k prevádzkovaniu vodných športov.

Ubytovanie Jedovnice
Hotel Rado ponúka ubytovanie v 6 dvojlôžkových (+3 prístelky) a 9 trojposteľových (+1 prístelka) izbách. Izby sú vybavené sprchovacím kútom, toaletou, farebným televízorom a minibarom. Súčasťou izieb v druhom podlaží sú priestranné lodžie. 1 trojizbový apartmán s šiestimi lôžkami (1 lôžko + 2 lôžka + 3 lôžka a prístelka) je navyše vybavený kúpeľňou s vaňou. Pri hoteli je parkovisko pre osobné automobily.

Jedovnice hotel Rado stravovanie
Hotel zaisťuje bufetové raňajky, ktoré sú zahrnuté v cene. Obedy a večere je možné rezervovať v neďalekej reštaurácii Olšovec (cca 300m). V hotelovom komplexe je ďalej k dispozícii bar.

Služby hotela Rado v Jedovnici
Akcia - dieťa do 3 rokov zdarma. V hoteli je dostupné Wi-Fi pripojenie k internetu. Platba za služby v hotovosti alebo kreditnou kartou (MasterCard, Maestro, Visa). CHECK-IN - možnosť ubytovania od 14 hod CHECK-OUT uvoľnenie izby do 11 hod. Izby pre ubytovanie sú rezervované do 18 hod. Rekreačný poplatok 10,- Kč osoba / deň - platí sa na recepcii pri príchode. Možnosť prístelky (300 Kč / noc).

Hotel Rado u Brna ceny v čase veľtrhov -
AUTOTEC-AUTOSALÓN (4.6.-10.6.2010), MOTO GRAND PRIX (12.8.-15.8.2010), MSV-medzinárodný strojársky veľtrh (12.9.-17.9.2010), SPORT LIFE (6.10.-10.10.2010)
1 osoba v dvojposteľovej izbe 900,- Kč / noc
Dvojposteľová izba 1300,- Kč / noc
Trojlôžková izba 1600,- Kč / noc
Trojizbový apartmán (6 osôb) 3000 Kč / noc.

Dovolenka na Morave hotel Rado Jedovnice aktivity
Hostia z radov milovníkov prírody iste navštívi Chránenú krajinú oblasť "Moravský kras" (5km). Je to najväčšie krasové územie v českom masíve. Nachádzajú sa tu všetky druhy krasových javov ako sú kvaple zdobené jaskyne, tunelové chodby, ponorné toky, sintrová jazera a prepadanie vôd. K najpríťažlivejším miestam patrí 138 metrov hlboká priepasť Macocha, Punkevná jaskyňa, Balcarka, Katerinská jaskyňa a jaskyne Šošuvské. O ďalších turistických zaujímavostiach a možnostiach výletov dostanete informácie na recepcii hotela.