Hotel Jedovnice Rado
 
ADRESA Hotel Rado
Havlíčkovo náměstí 572
Jedovnice 67906
Česká Republika
Hotel-Jedovnice-Rado@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Rado ubytování Jedovnice Aktuální počasí mlha
Hotel Jedovnice Rado - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jedovnice Rado -  je k dispozici připojení na internetHotel Jedovnice Rado - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Jedovnice Rado - přijímá kreditní karty VISAHotel Jedovnice Rado - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jedovnice Rado - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Jedovnice Rado - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Rado / Jedovnice

Hotel Rado se nachází v obci Jedovnice, která je nazývána jako brána do Moravského krasu a je vzdálená 26km od Brna. Městys Jedovnice a okolí je největší a nejznámější turistickou a rekreační oblastí v okrese Blansko s rozsáhlou sítí služeb. Návštěvníci zde mohou plně využít plochy rybníka Olšovce ke koupání i k provozování vodních sportů.

Ubytování Jedovnice
Hotel Rado nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových (+3 přistýlky) a devíti třílůžkových (+1 přistýlka) pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, toaletou, barevným televizorem a minibarem. Součástí pokojů ve druhém podlaží jsou prostorné lodžie. Jedno třípokojové apartmá s šesti lůžky (1 lůžko + 2 lůžka + 3 lůžka a přistýlka) je navíc vybaveno koupelnou s vanou. U hotelu je parkoviště pro osobní automobily.

Jedovnice hotel Rado stravování
Hotel zajišťuje bufetové snídaně, které jsou již zahrnuty v ceně. Obědy a večeře je možné rezervovat v nedaleké restauraci Olšovec (cca 300m). V hotelovém komplexu je dále k dispozici bar.

Služby hotelu Rado v Jedovnici
Akce - dítě do 3 let zdarma. V hotelu je dostupné Wi-Fi připojení k internetu. Platba za služby hotově nebo kreditní kartou (MasterCard, Maestro, Visa). CHECK-IN - možnost ubytování od 14 hod. CHECK-OUT uvolnění pokoje do 11 hod. Pokoje pro ubytování jsou rezervovány do 18 hod. Rekreační poplatek 10,- Kč osoba / den - platí se na recepci při příjezdu. Možnost přistýlky (300 Kč / noc).

Hotel Rado u Brna ceny v době veletrhů -
AUTOTEC-AUTOSALON (4.6.-10.6.2010), MOTO GRAND PRIX (12.8.-15.8.2010), MSV-MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH (12.9.-17.9.2010), SPORT LIFE (6.10.-10.10.2010)
1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji  900,- Kč / noc
Dvoulůžkový pokoj  1300,- Kč / noc
Třílůžkový pokoj  1600,- Kč / noc
Třípokojové apartmá (6 osob)  3000  Kč / noc.

Dovolená na Moravě hotel Rado Jedovnice aktivity
Hosté z řad milovníků přírody jistě navštíví Chráněnou krajinou oblast "Moravský kras" (5km). Je to největší krasové území v českém masivu. Nacházejí se zde všechny druhy krasových jevů jako jsou krápníky zdobené jeskyně, tunelové chodby, ponorné toky, sintrová jezera a propadání vod. K nejpřitažlivějším místům patří 138 metrů hluboká propast Macocha, Punkevní jeskyně, Balcarka, Kateřinská jeskyně a jeskyně Šošůvské. O dalších turistických zajímavostech a možnostech výletů dostanete informace na recepci hotelu.